Jeżeli mamy komuś coś podarować, to zazwyczaj chcemy, aby było to coś wyjątkowego. Coś co pokaże danej osobie, że faktycznie ją znamy, że jest dla nas ważna, że potrafimy poświęcić trochę czasu, na wyszukanie czegoś niecodziennego, co wymaga trochę pracy. Takim idealnym prezentem i to na każdą okazję może być figurka 3D wykonana w krysztale. Prezentuje się elegancko, można ją spersonalizować, a dodatkowo posiadają one tyle wzorów i możliwości, że wszystko idealnie dobierzemy do konkretnej osoby. Co możemy wybrać?

Do postawienia na półce

Przeglądając oferty na statuetki w krysztale szybko się przekonamy, że do wyboru mamy różne ich wzory. Możemy wybrać okrągłe, prostokątne, kwadratowe, w kształcie serca i o nieregularnych bokach. Sami więc zdecydujemy, jaka konkretnie statuetka ma się znaleźć na półce bliskiej nam osoby. Tak jak sami możemy zdecydować, jaka forma 3D ma być w niej zatopiona. Czy ma to być zdjęcie, budynek, samochód czy zwierzak. Wszystko będziemy mogli sami wybrać, dodatkowo jeszcze zamieszczając sentencję, którą także będziemy mogli sami stworzyć. To sprawi, że zyskamy prezent, który będzie się pięknie prezentował i jednocześnie będzie miał dla obdarowanej osoby niesamowitą wartość.

Może coś mniejszego?

Z jednej strony chcemy podarować figurę 3D zatopioną w krysztale, a z drugiej chcielibyśmy dać coś, co obdarowana osoba będzie miała zawsze przy sobie? Może warto pomyśleć o kryształowym breloczku? Jest niewielki, można go przyczepić do kluczy, torebki lub telefonu. Dodatkowo można na nim umieścić grawer, który będzie przedstawiał konkretny tekst, zdjęcia albo przedmiot. To połączenie elegancji z funkcjonalnością. Z jednej strony będziemy mogli podarować niesamowity prezent bliskiej nam osobie, który będzie jej o nas przypominał, a z drugiej możemy sprawić, że z przyjemnością będzie go zawsze nosiła przy sobie. Takie rozwiązanie z pewnością jest ciekawe, a dodatkowo mamy tutaj wiele możliwości, bo poza wykonanym grawerem, możemy się zdecydować na wybór breloczka, który będzie podświetlany, co tylko wzmocni efekt wizualny, jaki będzie on w stanie nam zaproponować. Warto zobaczyć jakie unikalne prezenty możemy sprawić naszym bliskim, przy wykorzystaniu kryształu i wykonanego w nim grawerowania 3D. Możliwości jest wiele, więc istnieje spora szansa, że idealnie trafimy w gusta osoby, której taki upominek chcemy podarować. Dlatego powinniśmy przejrzeć jak najwięcej propozycji, aby zdecydować jaki kształt ma mieć nasza statuetka i jaki ma mieć rozmiar.