Mamy w firmie pracownika, który jest z nami od wielu lat, wspomaga rozwój przedsiębiorstwa i jesteśmy naprawdę zadowoleni z jego działań? Chcielibyśmy mu okazać wdzięczność, ale nie bardzo mamy pomysł, jak to zrobić? A może zbliża się ślub i chcielibyśmy w wyjątkowy sposób podziękować rodzicom, bo uważamy, że kwiaty to za mało? Jeśli tak, to musimy poszukać propozycji na wykonanie statuetek z kryształu. To będą luksusowe podziękowania, które każdy z dumą umieści na swojej półce.

Dlaczego są wyjątkowe?

 skrzynka drewniana na ślub w prezencie dla rodziców lub świadków to doskonały pomysł. Zastanawiamy się nad tym, dlaczego takie statuetki są uważane za wyjątkowe? Po pierwsze wykonane są z kryształu, a to oznacza, że będą prezentowały się bardzo elegancko. Po drugie, wybrane przez nas zdjęcie, obraz czy dedykacja, są wygrawerowane w środku, za pomocą stworzenia setek tysięcy mikroskopijnych pęknięć, jednak zewnętrzna strona jest nienaruszona. Co więcej, decydując się na taką statuetkę, możemy przebierać w jej rozmiarach i kształtach, a to pozwoli nam wybrać taki, który nie tylko się nam spodoba, ale który jednocześnie będzie idealnie pasował do danej sytuacji. Taką ozdobę można zapakować w eleganckie etui, które dodatkowo podkreśli niesamowitą wartość podarunku. .

Sami zdecydujemy co się tam znajdzie

Dodatkowo, jeśli zdecydujemy się na podziękowania właśnie w takiej formie, to sami będziemy mogli zdecydować, co się ma tam znaleźć. Czy chcemy zdjęcie osoby, która ma być obdarowana taką statuetką, czy może wolimy sam tekst? A może chcemy połączyć kilka elementów i poza zdjęciem zamieścić jeszcze dedykację? Możliwości jest tutaj naprawdę wiele, a to oznacza, że będziemy mogli wszystko tworzyć w taki sposób, aby faktycznie pasowało do osoby, która ma takie podziękowanie otrzymać. Wysoka jakość wykonania da nam pewność, że taka statuetka będzie się pięknie prezentowała przez długie lata. Takie rzeczy są wyjątkowe, niecodzienne, a dodatkowo dają nam możliwość zaangażowania się w ich wykonanie, co pokazuje osobie obdarowanej, że faktycznie spędziliśmy sporo czasu na przygotowaniu takiego podziękowania. Jeżeli uważamy, że podziękowanie w formie kwiatów, whisky czy biżuterii jest zbyt popularne, to warto zastanowić się nad zamówieniem takiej statuetki. Może się wówczas okazać, że będzie to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć. Tym bardziej, że jej elegancki wygląd dodatkowo podkreśli wagę takich podziękowań i pokaże, że naprawdę jesteśmy wdzięczni za to, co dana osoba zrobiła dla nas, czy dla naszej firmy.